Datum příjezdu
Datum odjezdu
Počet dospělých
Počet dětí (2-12 let)
REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Firmy a školy

Firemní akce v penzionu Slunečno

Využijte zázemí penzionu nedaleko Prahy v srdci Českého ráje k pořádání Vaší firemní akce. Penzion Slunečno nabízí prostory v různých velikostí. Penzion Slunečno disponuje konferenčním sálem s kapacitou 100 míst a salónkem do 30 míst. Příjemné prostředí vhodné pro firemní akce, školení, rodinné události, třídní srazy, svatby, teambulding či firemních večírků. Nabízíme dvě venkovní terasy, krásné prostředí zahrady v okolí penzionu. Pískovcová údolí plná borovic, z nichž jedno od penzionu stezkou pro pěší vede přímo k 1,5km vzdálenému hradu Kost.

Rádi pro Vás zařídím, i jako akci na klíč, každý typ firemního setkání. Připravíme občerstvení, coffeebreaky, rauty formou švédských stolů či menu připraveného dle Vašeho gusta. Můžeme zajistit živou kapelu nebo reprodukovanou hudbu s vlastní aparaturou.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a individuálním přístupem a profesionalitou přispějeme ke zdaru Vaší akce na stojednaprocent :)

20180630_183125.jpg20180630_183139.jpg


Školy v přírodě a sportovní soustředění

Nabízíme plně vyhovující služby pro školy, školky v přírodě a sportovní soustředění. Naše poloha v srdci Českého Ráje představuje ideální prostředí pro nespočet sportovních aktivit jako je běh, turistika, cyklistika i in-line bruslení. Náš penzion nabízí až 50 míst pro ubytování a společenské místnosti pro výuku a hry při špatném počasí. Pokud bude "slunečno" můžete využít venkovní terasy, zahrady a hřiště pro hry. Součástí areálu jsou ohniště na opékání "buřtů, vuřtů i špekáčků". Uspořádat pro děti diskotéku, není problém.
Po celou dobu pobytu zajišťujeme sami stravování formou plné penze i svačin a pitného režimu po celý den.
Věříme a zkušenosti nám dávají za pravdu, že dětem zanecháme příjemný zážitek z Českého ráje a návštěvy penzionu Slunečno...

Jidelni listek skoly-2019.pdf

cyklo.jpg

Penzion Slunečno v Dobšíně hodnocení