Datum příjezdu
Datum odjezdu
Počet dospělých
Počet dětí (2-12 let)
REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Restaurace

Rádi Vás přivítáme v naší restauraci. Nechybí zde česká klasika i něco, čím vás překvapíme. Točíme výborná piva z Malého Rohozce a  Pilsner Urquell. Nápojový a jídelní lístek je vždy doplněn aktuálně o speciality dle denní nabídky.
 

res_6.jpg

OTEVÍRACÍ DOBA:


květen až září: každý den 11:00 - 23:00 hod.

říjen až duben: dle dohody a hostů,

 
Otevírací doba se může měnit podle ubytovaných a pořádaných akcí.
 
 

Penzion SLUNEČNO, 294 04 Dobšín - Kamenice
+420 775 101 144
adamek@slunecno-cesky-raj.cz
 
 

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

JÍDELNÍ LÍSTEK 2022Společně s restaurací provozujeme i cateringové služby...
 
15 let zkušeností s cateringem na **** úrovni zavazuje. Připravíme velký raut i malé občerstvení, na školení nebo workshop. Vše v moderním stylu a chutně (ne, za každou cenu zdravě…) Párty stany, nápoje a doprovodný program dle dohody a domluvy. Reference: KPMG, Denso, Slovan Liberec, GEA-LVZ, BEHR Czech, mnoho soukromých akcí, a další...
 

Salonek “diPap”

Krásný salonek s kopií starých francouzských dlažeb a barokního dřevěného stropu bude ozdobou Vaší rodinné či společenské zábavy. Firemní event i svatba v penzionu Slunečno ***. Salonek má kapacitu cca 40 os. Slavnostní tabule dle Vaší objednávky.
 
 
Sál “Bez Mráčku”
 
Celoroční sál s kapacitou cca 120 os. Sál vhodný pro svatby, plesy & bály, malé sporty ale i školení, event, prezentace atd. Uspořádání dle Vašeho přání : školní, divadelní, tabule, stoly jednotlivě, taneční, sportovní … Pro velké plesy a bály má Penzion Slunečno celkovou kapacitu sedících cca 180 míst.
 
Doprovodný program a stravování: zajistíme dle vaší objednávky – rauty, coffe break, servírované 2-4chodé menu, banket kulturní, pracovní & sportovní program dle dohody (od flipchartu po orchestr)
 
 
Vinný sklípek

Proč jezdit ma Moravu, když vinný sklípek bude i v Českém ráji! V penzionu Slunečno máme krásný pískovcový sklípek jako dělaný pro tajná sezení. V našich krabicích jsou pravé sedmičky! Doporučujeme jako Pánský nebo Dámský ale i možno jako tajný politický klub. Jsme apolitický penzion, tady si plkejte co chcete :-) . V parných dnech stálá teplota “Sedmého schodu”.
Penzion Slunečno v Dobšíně hodnocení